4 items tagged "поезд"
Показано 1 - 4 из 4
Велопоход в Карпаты "Замки и водопады Закарпатья"
"Замки и водопады Закарпатья"
Длительность: 4 дня
Сложность: средняя, 160 км (асфальт - 130 км, грунт - 30 км)
Даты: 12-15 августа 2016
Стоимость: 1550 гривен
Закарпатье славится своими замками! Мы увидим как хорошо сохранившиеся шедевры архитектуры, так и сильно обветшавшие, но не потерявшие своей притягательности развалины. Также не проедем мимо природных чудес: многочисленных водопадов, дающим начало стремительным рекам; открывающихся с полонин вершин и захватывающих дух горных дорог.
Від Києва до Праги за 8 кроків, 30 євро та 30 годин
Щоб дістатись від Києва до Праги весело з пригодами та локальним транспортом, ви можете скористатись наступними кроками:
-
Спочатку треба доїхати на потязі до Львова (1 ніч).
-
Потім біля Львівського залізничного вокзалу сісти на маршрутку Львів-Шегені (28грн*, десь 2 год. подорожі), це село на кордоні з Польщею. Там ви перетнете пішки кордон і потрапите до Медики.
-
З Медики до Пшемишля ходить автобус (2,7злотих, приблизно 30хв).
-
А в Пшемишлі сідаєте на потяг до Жешова (70,5злотих, 1год 40хв). Якщо поїхати до Жешова з пересадкою у Тарнові, то вийде ще дешевше.
-
З Жешова їдете до Кракова - потягом або автобусом, на ваш вибір, або як розклад складеться (автобус 117 злотих, 3години в дорозі).
-
З Кракова до Чешова досить часто ходить локальний автобус, от на нього і сідаєте (20 злотих та 4-5 год подорожі).
-
Спочатку ви опиняєтесь у польському Чешині, далі вам треба пішки дійти до чеського Чешина, перетнувши річку - десь півгодинки. Тут можна переночувати у недорогому готелі лимонного кольору прямо напроти залізнично вокзалу (215 крон).
-
З чеського Чешина сідаєте на потяг до Праги (325 крон, 4 години в дорозі).
-
Не набридло? Тоді таким самим чином добираєтесь назад. :)
Щасливої подорожі та незабутніх вражень! :)
* всі ціни вказані станом на квітень, 2015 року.
На велосипедах на Шацкие озера
Отзывы друзей, побывавших на Шацких озерах сводились всегда примерно к следующему «там очень красиво и тучи комаров», поэтому мы выбрали для поездки последнюю неделю апреля, чтобы насладиться красотой без кусачего сопровождения.
Путешествие на мотоциклах по северу Таиланда, часть 2
Продолжение. Первую часть читайте здесь.
Следующий день посвятили радиальной поездке из МеХонгСон на север в сторону поселения Ban Rak Thai. На этой дороге полно указателей на все достойные внимания места, так что пропустить что-то интересное почти невозможно.